Soeterdael (fase 2) – Zoetermeer
Wonen nabij het Oude Dorp en het eigentijdse Stadshart van Zoetermeer in een omgeving die rust en comfort biedt. Genieten van het gemak van een gelijkvloerse en energiezuinig nieuw thuis, elke dag wakker worden met een prachtig uitzicht op het groene parklandschap. Een unieke kans.
-
Project
Soeterdael (fase 2) – Zoetermeer
-
Werkzaamheden
CV/MV
-
Locatie
Zoetermeer
-
Opdrachtgever
Dura Vermeer Zuidwest BV
-
Looptijd
2025
De locatie van de nieuwe appartementen van project Soeterdael is buitengewoon centraal. Vlakbij de leuke winkels en restaurantjes aan de Dorpstraat. En met een groene wandeling langs de Dobbeplas is ook het uitgebreidere voorzieningenaanbod van Stadshart te voet bereikbaar. Het gemak van (zorg)voorzieningen om de hoek. Wil je met het openbaar vervoer? Halte Dorp van de Randstadrail ligt vrijwel voor de deur en brengt je in korte tijd ook naar het Stadshart, het centrum van Zoetermeer of naar Den Haag.
Dura Vermeer Zuid West realiseert dit project met in totaal 88 appartementen, waarvan 29 huur en 59 koop. Giesbers InstallatieGroep installeert in opdracht de verwarming en mechanische ventilatie.